Privatumo politika

Pirkėjo pateikti asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefonas, el. pašto adresas) formuojant užsakymą ir/ar registruojantis e. parduotuvėje saugomi ir tvarkomi vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu. Pardavėjas užtikrina, kad svetainėje esančiose užsakymų bei registracijos formose prašoma pateikti asmeninė informacija (vardas, telefono numeris, el. pašto adresas ir kt.) yra naudojama tik:

a) vykdant Pirkėjo užsakymus;

b) yra skirta susisiekti su Pirkėju, jei kiltų kokių nors klausimų, susijusių su užsakymo vykdymu;

c) išrašant finansinius dokumentus (sąskaitas);

d) tiesioginės rinkodaros tikslais.

Pardavėjas pasilieka teisę perduoti informaciją trečiosioms šalims tik Lietuvos Respublikos įstatymų nustatytais atvejais ir tvarka.

Atsiskaitydamas elektronine bankininkyste, pirkėjas visus duomenis įveda banko sistemoje, todėl Pardavėjui ši informacija yra neprieinama.

© 2011-2021 by Giftika - verslo dovanos ir reklaminė tekstilė  |  E.prekybos taisyklės  |  Kainos pateiktos su PVM
Visi šioje svetainėje esantys prekių ir paslaugų ženklai, logotipai išimtine teise priklauso šių prekių ir paslaugų ženklų, logotipų savininkams.

kontrolinės juostelės, apyrankės, kaklajuostės reklaminiai puodeliai reklaminė tekstilė, reklaminiai marškinėliai reklaminiai tušinukai su logotipu reklaminiai skeciai skanios dovanos spaudos gaminiai usb atmintis reklaminiai žiebtuvėliai

įmonių kontaktai, rekvizitai, įmonių katalogas