Apie mus

Šis projektas tiems, kam nereikia tušinukų... Projektas tiems, kam reikia TUŠINUKO!

Kartais nėra noro rinktis ir dalintis vienos iš daugelio reklaminių rašymo priemonių. Kartais norisi būti išskirtiniu ir turėti tik sau skirtą asmeninę rašymo priemonę!
2011 metais atidaryta specializuota solidžių rašymo priemonių elektroninė parduotuvė tusinukas.lt skirta būtent tokiam klientui. 
Tusinukas.lt tarp tradicinių solidžių prekinių ženklų Parker, Senator, Waterman, Cerruti 1881, Nina Ricci rasite ir mažiau Lietuvoje žinomus Balmain Paris, Charles Dickens, Ferraghini, Marksman ar Mark Twain gaminius. Taip pat į savo asortinentą palaipsniui įtrauksime ir kitų dizainerių ar prekinių ženklų gaminius. Sekite naujienas!
 
E.parduotuvė tusinukas.lt priklauso UAB „Giftika“, kuri sėkmingai dirba verslo dovanų ir reklaminės tekstilės prekybos srityje nuo 2004 metų. Tai yra pirmas mūsų bendrovės mažmeninės prekybos projektas. Prašome jį išbandyti ir palikti savo atsiliepimą. Mums svarbi jūsų nuomonė ir pastabos - tai padės mums tobulinti šį projektą.
 
 
UAB "GIFTIKA" 
Įm. kodas: 300058483 
PVM kodas: LT100001248712 
Pramonės g. 15, Šiauliai LT-78137 
Tel. +370 615 11911 
El. Paštas info@tusinukas.lt

Giftika - verslo dovanos ir suvenyrai

 

© 2011-2021 by Giftika - verslo dovanos ir reklaminė tekstilė  |  E.prekybos taisyklės  |  Kainos pateiktos su PVM
Visi šioje svetainėje esantys prekių ir paslaugų ženklai, logotipai išimtine teise priklauso šių prekių ir paslaugų ženklų, logotipų savininkams.

kontrolinės juostelės, apyrankės, kaklajuostės reklaminiai puodeliai reklaminė tekstilė, reklaminiai marškinėliai reklaminiai tušinukai su logotipu reklaminiai skeciai skanios dovanos spaudos gaminiai usb atmintis reklaminiai žiebtuvėliai

įmonių kontaktai, rekvizitai, įmonių katalogas